Föremål som liknar etsning signerad
7144 Carborundumets..
Sold: SEK 700
Sold den 13 maj 2024
7143 Carborundumets..
Sold: SEK 600
Sold den 13 maj 2024
7080 ETCHINGS
Sold: SEK 600
Sold den 13 maj 2024
5289 ETCHING
Sold: SEK 100
Sold den 6 maj 2024
4114 ETCHING
Sold: SEK 100
Sold den 6 maj 2024
5011 ETCHING
Sold: SEK 200
Sold den 6 maj 2024
6149 ETCHING
Sold: SEK 300
Sold den 6 maj 2024
2048 ETCHING
Sold: SEK 300
Sold den 6 maj 2024
5201 Torrnålsetsning
Sold: SEK 2400
Sold den 29 april 2024